چرا بیماران باید از کفش سبک استفاده کنند؟!

مطالعات در مورد پودوکونیوز همچنین نقش شرایط اجتماعی اقتصادی خانواده ها را در انجام رفتارهای پیشگیرانه کفش اسپرت عروسکی شناسایی کرده است.

مطالعات در میان مردم روستایی در جوامع بومی پودوکونیوز، ارتباط مثبت وضعیت اجتماعی-اقتصادی خانواده را با کفایت تعداد جفت کفش و رفتار استفاده از کفش مشاهده کرده‌اند.

به دلیل ناتوانی در خرید بیش از یک جفت کفش، والدین مجبور بودند فرزندان خود را در برخی مواقع پابرهنه کنند. با این حال، تأثیر وضعیت اجتماعی-اقتصادی خانواده ها و کفایت مالکیت کفش اسپرت چراغ دار به اندازه کافی در رابطه با اتخاذ رفتارهای پیشگیرانه پودوکونیوز در میان کودکان روستایی در سن مدرسه مورد مطالعه قرار نگرفته است.

اندازه گیری وضعیت اجتماعی-اقتصادی عمدتاً بر اساس درآمد ماهانه خود گزارش شده و رفاه اجتماعی-اقتصادی درک شده است که ممکن است وضعیت واقعی خانوارها را نشان ندهد.

علاوه بر این، دانش ما از نقش ویژگی‌های اجتماعی-جمعیت‌شناختی مانند جنسیت، سن و تحصیلات در رفتار استفاده از کفش کار برق نیز محدود است.

مطالعات نشان می دهد که متغیرهای اجتماعی-جمعیتی نه تنها زمینه اجتماعی و واقعیت های روزمره را شکل می دهند، بلکه به ما کمک می کنند تا توزیع رفتارهای بهداشتی را در بخش های مختلف جمعیت درک کنیم که ممکن است به نوبه خود اولویت بندی بخش های جمعیت را برای تغییر رفتار تسهیل کند.

برنامه ها بنابراین، ما این مطالعه را برای ارزیابی ارتباط بین استفاده از کفش محافظ و عوامل اجتماعی-اقتصادی به منظور شناسایی نقاط کشش احتمالی برای مداخلات برای تشویق استفاده از کفش در میان کودکان مدرسه‌ای روستایی برنامه‌ریزی کردیم.

ما فرض کردیم که وضعیت اجتماعی-اقتصادی خانواده و کفایت مالکیت کفش، احتمال استفاده از کفش اسپرت دخترانه اورجینال محافظ را در میان کودکان روستایی در سن مدرسه در منطقه Wolaita، جنوب اتیوپی پیش‌بینی می‌کند.

 • منابع:
  1. The extent of protective footwear use among school
 • تبلیغات: 
  1. مشاهده پرنده های عجیب بر روی کره ماه!
  2. فردی که توانست با روغن موتور اینترنت را شارژ کند
  3. پیر زنی که راز جوانی پوستش را فاش کرد
  4. استفاده از گوگرد باعث نبینا شدن شخصی در تهران شد!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *